Novinky

Problém VLHKOST .... jak na ni ?
Řešíte problém s vysokou vlhkostí ? 

Bydlíte v krásném starém domě, ale trápí Vás zvýšená vlhkost vzduchu nebo zdiva?vysoka-vlhkost-01
Využijte profesionální odvlhčovače vzduchu - nejvýkonnější odvlhčovače vzduchu v nabídce se mohou pochlubit výkonem vysoušení nad 20 litrů denně. Rozumným střídáním umístění vysoušeče můžete vyřešit problémy s vlhkostí v celém domě.

PROČ REGULOVAT ??? .... protože se to vyplatí !
VÍTE, ŽE : Přetopení budovy o 1°C Vás stojí cca 6÷7% energie navíc?

Máte pocit, že platíte stále více peněz za vytápění Vašeho domu nebo bytu i když jsou v posledních létech zimy mírné? Vyzkoušejte samostatné programovatelné termostatické hlavice na radiátory a nebo zvolte komplexní řešení v oblasti regulace a řízení vytápění kde můžete využít jak programovatelných termostatických hlavic tak také bezdrátových termostatů, okenních kontaktů a dalších komponent.
Následně pak budete mít možnost dohledu celého otopného systému přes počítač a také přes chytrý telefon nebo tablet.chytry-dum-01
Díky pokroku v technice zvládne instalaci bezdrátového systému pro vytápění de facto každý a pokud máte doma, na firmě internetové připojení (což už převážná většina obyvatelstva má) vůbec nic Vám nebrání dostat otopnou soustavu pod kontrolu.

Dosažitelná úspora až desítky % tepelné energie spočívá ve skutečnosti v tom, že vytápíte účelně pouze ty prostory, které používáte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení