O nás

Vítejte v eshopu zaměřeném na prodej měřicích přístrojů a nabídku služeb v oblasti metrologie (kalibrací)

Firma I & CS spol. s r.o. byla založena v roce 1994.

Od skromných začátků načerpali jsme mnoho zkušeností jak z oblasti dodávek a instalací měřicích přístrojů, tak také z oblasti metrologie napříč průmyslovým spektrem, zemědělskou prvovýrobou počínaje a jadernou energetikou konče.

Nabízíme nejrůznější měřicí přístroje, určené jak pro specializovaná pracoviště (lékařské teploměry nebo teploměry zemědělské, vlhkoměry na obilí, odvlhčovače, luxmetry, hlukoměry, pHmetry...), tak také přístroje ke každodennímu použití v domácnosti, na cestách, ve školách (váhy kuchyňské i osobní, hodiny, zvlhčovače, bazénové teploměry, meteostanice, hodinky, stopky, svítilny...).

Veškerý sortiment je uspořádán v přehledných kategoriích a podkategoriích.

Většinu nabízených produktů držíme skladem tak, abychom objednávky vyřizovali pokud možno v den podání. Expedujeme službami Česká pošta nebo PPL s dodáním do druhého pracovního dne. Při výběru přístrojů Vám rádi poradíme, případně zpracujeme speciální nabídky. Běžně expedujeme zásilky na Slovensko. Po domluvě zajistíme dodání přístrojů i do jiných zemí. Zboží můžete také zakoupit osobně na prodejně.

 

Podstatnou část nabídky tvoří služby v oblasti metrologie.

Metrologie zasahuje významným způsobem do všech odvětví výroby, hospodářství, vědy a ochrany životního prostředí a zabývá se všemi činnostmi týkajícími se měření.

Přesné měření je jednou z nutných podmínek pro zajištění kvality výroby, pro směnu zboží nebo pro jinou efektivní činnost.

V našem eshopu lze vybírat z přístrojů zkalibrovaných již výrobcem.

Neakreditované kalibrace provádíme ve vlastní laboratoři na etalonech navázaných na etalony vyššího řádu (zpravidla na etalony Českého metrologického institutu).

Kalibrace akreditované zajišťujeme u smluvních akreditovaných laboratoří.

Náš metrolog poradí i se speciálními požadavky.

 

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé kontrolní měření teploty, tlaku, průtoku, hladiny, objemu, otáček, času... pomocí přímoukazujících měřidel nebo tzv. "černých skříněk" (dataloggerů), kalibrace měřidel, teploměrů, kalibrace pyrometrů, tlakoměrů, průtokoměrů, otáčkoměrů, měřičů času, objemu, hladinoměrů, měřidel elektrických veličin, zajištění ověřování stanovených měřidel, poradenství v oblasti metrologie a kalibrací...

 

... To vše v neměřitelně krásném prostředí Vysočiny.Naše nabídka
Značky v naší nabídce
Najdete nás na Facebooku