Měřící modul pro PT1000 Hygrosens PT-MOD-20MA-T3, 0 až +300 °C
Kód: T5817
Neohodnoceno
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické parametry
  • Typ (výrobce): PT-MOD-20MA-T3
  • Výstupy (senzory): Analogový proud
  • Výstupní signál (min.): 4 mA
  • Výstupní signál (max.): 20 mA
  • Min. teplotní rozsah: 0 °C
  • Max. teplotní rozsah: +300 °C
  • Provozní napětí (min.): 10 V/DC
  • Provozní napětí (max.): 30 V/DC
  • Provozní napětí (rozsah): 10 - 30 V/DC
  • Rozměry: 27 x 15 x 5 mm
Rozsah dodávky
  • Modul bez senzoru PT1000
  • Dokumentace
Doplňkové parametry
Kategorie: Převodníky teploty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
EAN: 4016138489194
? Analogový výstup: 4 až 20 mA
? Napájení: 10 až 30 VDC
? Rozsah - měření teploty: 0 až +300 °C