P5552 | GoSmart WiFi zásuvka IP44 IP-3005F | měřič spotřeby el. energie | elektroměr | spínací zásuvka

Kód: E9915
1 hodnocení
Značka: Emos
529 Kč –7 % 490 Kč / ks 404,96 Kč bez DPH 490 Kč / 1 ks
Do 5 dnů
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení

Dálkově ovládaná chytrá zásuvka pro vzdálené ovládání spotřebičů. Umožňuje jeho vzdálené vypnutí a zapnutí. Venkovní použití - IP44. Max. 16 A/ 3 680 W. Měřič spotřeby, časovač.

Detailní informace

Detailní popis produktu

P5552 | GoSmart WiFi zásuvka IP44 IP-3005F | měřič spotřeby el. energie | elektroměr | spínací zásuvka

...ovládání přes mobilní aplikaci

Parametry

Funkce WiFi zásuvky dálkové spínání
časovač
nastavení rozvrhu pro spouštění
odpočet pro spuštění
možnost zapnutí/vypnutí v závislosti na východu/západu slunce
atd.
Měřicí funkce napětí
proud
okamžitý odebíraný výkon
celkový odebraný výkon
Další funkce využívá Smart LIfe/TUYA aplikaci
online přehled o spotřebě spotřebiče v mobilním telefonu
přehledně ukládá naměřené hodnoty do aplikace podle dní
naměřené hodnoty si můžete prohlížet zpětně v řádu měsíců
Síťové napětí 230 VAC (50 Hz)
Jmenovité zatížení (max.) 3680 W
Proud (max.) 16 A
Spíná fázový vodič
Počet spínání na den není omezeno
Minimální doba sepnutí 1 minuta
Volba ikony nebo fotky pro zařízení ANO
Pojmenování zařízení ANO
Přenosová frekvence 2,4 GHz (WiFi 2.4GHz IEEE 802.11 b/g/n)
Aktualizace firmware ANO
Pracovní teplota / vlhkost 0 až +50 °C / 0 až 95 %RH (nekondenzující)
pouze pro vnitřní použití
Rozměry 58 x 58 x 81 mm
Hmotnost 82 g
Vhodný pro země Česká republika
Francie
Belgie

Elektrospotřebiče pod dokonalou kontrolou

Přemýšlíte o tom, jakým způsobem byste mohli učinit vaši zahradu nebo terasu ještě příjemnějšími a pohodlnějšími pro trávení času venku? Pokud ano, jistě vás zaujme naše chytrá venkovní zásuvka IP-3005F, která vám zajistí dohled na vašimi elektrospotřebiči odkudkoliv na světě. Stačí si stáhnout jednoduchou a intuitivní mobilní aplikaci EMOS GoSmart a budete mít plnou kontrolu nad zásuvkou přímo ve vašem telefonu. Zapomněli jste vypnout venkovní osvětlení? Žádný problém. S naší chytrou zásuvkou to vyřešíte během okamžiku. Můžete jednoduše zapínat a vypínat připojená zařízení, nezávisle na tom, kde se právě nacházíte.
Velkou výhodou zásuvky je možnost sledování celkové spotřeby připojených elektrických zařízení. Významně tak můžete uspořit své náklady za elektrickou energii.

Automatizujte svůj domov

Rozmanitost funkcí chytré zásuvky IP-3005F vám umožní přizpůsobit si ovládání přesně podle vašich potřeb. Můžete si vybrat mezi manuálním ovládáním, kdy zásuvku zapínáte nebo vypínáte stisknutím jediného tlačítka v aplikaci EMOS GoSmart, nebo automatickým ovládáním, kdy naplno využijete její chytré funkce.
Chcete si naplánovat, kdy se vaše venkovní osvětlení automaticky zapne a vypne, abyste si udělali příjemnou atmosféru při večerním posezení nebo svou zahradu zabezpečili, když jste mimo domov? S venkovní chytrou zásuvkou to jde velmi snadno.

Dokonalý komfort i bezpečí

Venkovní chytrá zásuvka IP-3005F je vybavena praktickým časovačem, který vám umožní plánovat automatické zapnutí a vypnutí do zásuvky připojených zařízení. Funkce odložené vypnutí je poloautomatické nastavení zásuvky, díky kterému se po každém ručním zapnutí zásuvky sama po nastavené době vypne.
Zásuvka se může automaticky zapnout nebo vypnout i podle západu nebo východu slunce. Můžete si tak jednoduše automatizovat například spuštění klimatizace, vytažení nebo spuštění předokenních rolet apod.
A to není vše! Funkce odpočtu zajistí automatické vypnutí nebo naopak zapnutí zásuvky po předem stanoveném čase odpočtu. Užitečná je i funkce cirkulace pro opakující se spínání vašeho zařízení ve stejných intervalech. Chcete ochránit váš domov před nezvanou návštěvou po dobu vaší dovolené? Použijte funkci náhodný režim, který předstírá aktivitu během vaší nepřítomnosti.

Elegantní a praktická zároveň

Chytrá zásuvka IP-3005F díky svému jednoduchému a modernímu provedení snadno zapadne do jakéhokoli exteriéru. Díky malému rozměru nezabere mnoho místa a stane se neocenitelným pomocníkem pro komfortní ovládání osvětlení, zavlažování, filtrace a jiných elektrických zařízení zejména v exteriéru. Vše jednoduše a pohodlně přímo z vašeho mobilního zařízení!
Nepřízně počasí se chytrá zásuvka IP-3005F nezalekne, poradí si s deštěm i sněhovou nadílkou díky voděodolnosti s certifikací IP44. Je vybavena i přehlednou indikací stavu, která vám vždy ukáže, zda je zapnutá, vypnutá nebo připravená k akci.

Jednoduché ovládání

Chytrou zásuvku IP-3005F jednoduše spárujete s aplikací EMOS GoSmart a během okamžiku můžete začít využívat všechny její skvělé funkce. Připojit se k ní můžete pomocí WiFi nebo Bluetooth protokolů. Díky připojení pomocí Bluetooth jsou všechny její pokročilé funkce dostupné i v případě výpadku WiFi signálu. Kontrolu nad svým domovem a jeho elektrickými spotřebiči tak nikdy neztratíte.
Zásuvka zvládne spolehlivě obsloužit všechna vaše elektrická zařízení bez ohledu na jejich energetickou náročnost díky maximálnímu příkonu až 3 680 W a proudu 16 A. Díky všem těmto skvělým benefitům si můžete užívat pohodlí, energetickou úsporu a dokonalou kontrolu nad vaším domovem. Nenechte si ujít možnost využít moderní technologie a získejte neustálý dohled a komfort díky naší chytré zásuvce.

Integrace do systému EMOS GoSmart a TUYA

Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
Nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe a dopřejte si tak více času pro své blízké a zájmy.

OVLÁDÁNÍ ZAŘÍZENÍ

ON/OFF
Zařízení můžete zapnout/vypnout kdykoli a kdekoli, pokud se váš mobilní telefon a měřič spotřeby připojí k internetu.

SKUPINY
Kliknutím na ikonu úprav v pravém horním rohu můžete upravit informace o zařízení nebo vytvořit skupinu (pokud máte více zařízení). Prostřednictvím funkce ovládání skupiny můžete zapnout/vypnout více zařízení současně.

NASTAVENÍ ČASOVAČE (schedule)
Pomocí funkce plánování času můžete zařízení automaticky zapínat a vypínat. Můžete si nastavit např. spínání/vypínání podle nízkého resp. vysokého tarifu el. energie.

NASTAVENÍ ODPOČTU (countdown)
Pomocí funkce odpočtu můžete zařízení zapnout/vypnout ve stanoveném čase.

MOBILNÍ APLIKACE a PÁROVÁNÍ

e9915-20

 1. Pro stažení mobilní aplikace naskenujte QR kód, nebo vyhledejte v AppStore (iOS), nebo v GooglePlay (Android) aplikaci Smart Life – Smart Living.
 2. Spusťte mobilní aplikaci a přihlaste se. Jestliže účet vytvořený nemáte, klikněte na Registrovat, zadejte e-mailovou adresu a zadejte ověřovací kód, který vám dorazí na zadaný e-mail.
  Poznámka: Povolte mobilní aplikaci přístup k Wi-Fi a Bluetooth pro správné fungování.
 3. Připojte zařízení do zásuvky, stiskněte Zap/vyp tlačítko a rozbliká se zelená kontrolka.
  Poznámka: Pokud kontrolka nebliká, zařízení resetujte (popsáno níže).

AUTOMATICKÉ SPÁROVÁNÍ

 1. Pokud mobilní aplikace nalezne v okolí zařízení, nabídne Vám jej rovnou přidat – kliknutím na „Add“ jej přidáte. Pokud ne, pokračujte manuálním spárováním.

MANUÁLNÍ SPÁROVÁNÍ

 1. Klikněte na Přidat zařízení, nebo na “+“ v pravém horním rohu.
 2. Vyberte typ zásuvky.
 3. Potvrďte v mobilní aplikaci, že zelená kontrolka na zařízení bliká. Pokud ne, zařízení resetujte a začněte znovu.
 4. Potvrďte, že kontrolka bliká rychle (jako je znázorněno v aplikaci).
 5. Vyberte Vaši 2,4Ghz Wi-Fi síť a zadejte její heslo, klikněte na další.
  Jakmile proběhne připojení k zařízení, klikněte na „Dokončeno“.

RESET DVOJZÁSUVKY

Pokus zařízení nereaguje na příkazy, udělejte "reset".

 1. Odpojte zařízení ze zásuvky.
 2. Připojte zařízení zpět do zásuvky a zapněte jej.
 3. Stiskněte a držte zapínací tlačítko, dokud LED indikátor nezhasne a po chvíli nezačne rychle blikat (to trvá mezi 5-10s).
 4. Zařízení spárujte dle manuálu.na Při

Doplňkové parametry

Kategorie: Wattmetry | Měřiče spotřeby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: